Poniedziałek, 22 Kwiecień 2019
Znajdujesz się: Strona Główna/ Hall of fame
f

ZAPRASZAMY NA
DZIEŃ OTWARTY
W NASZEJ SZKOLE
24 kwietnia 2019
godzina 14:00HALL OF FAME

W dziale Hall of Fame wybraliśmy parę wpisów do Księgi Absolwentów, które uznaliśmy za warte wyróżnienia. Pojawiają się one poniżej w kolejności w jakiej można odnaleźć je w Księdze AbsolwentówPiotr Zając
piotrzajonc@wp.pl
Kwiatkowski
1984
Technikum Zawodowe
Uniwersytet Techniczny Sankt-Petersburg Katedra Wysoko Energetycznych Procesów(dalej tajne)
Autor i wynalazca w dziedzinie środków uzbrojenia.
Wspaniała Szkoła , miłe wspomnienia. Proszę pozdrowić: Kwiatkowski Stanisław, Chaber Krystyna, Danuta Sobolewska, Zbigniew Zygmunt, Litwin Stanisław.
Pozdrawiam, tak trzymać.


Marcin Odolczyk
marcin.odolczyk@op.pl
Roma Kania
1996
Liceum Ogólnokształcące
Muszę przyznać, że tak znakomita szkoła jaką była, jest i zapewne będzie \"80-ka\" wspaniale przygotowała mnie do ukończenia trzech fakultetów. Ukończyłem studia na Politechnice Warszawskiej (Zarządzanie i Marketing), na SGGW (Ekonomia) oraz w WS im.Pawła Włodkowica w Płocku (w-f). Teraz sam jestem belfrem. Nauczanie rozpocząłem od przedmiotów zawodowych ekonomicznych, od kilku lat doszedł jeszcze w-f, bowiem sport i ekonomia to mój życiowy konik. Bardzo jestem wdzięczny wszystkim nauczycielom \"80-ki\" za to, iż tak wiele mnie nauczyli. Gorąco pozdrawiam moją wychowawczynię p.Romę Kania, bardzo mile wspominam profesor H.Bajurską, kóra w sposób tak skutecznie wbiła mi do głowy język polski, iż dziś z powodzeniem jako redaktor naczelny prowadzę miesięcznik samorządowy. Oczywiście pamiętam również lekcje p.Lucyny Sobieraj, która skrzętnie wymagała od nas wszystkich miast, miasteczek, górek, rzeczek, wyżyn, nizin na mapie całego świata. Ile z tym było problemów tego nie da się opowiedzieć ;-), ale dziś mapę świata mamy za to w jednym paluszku. Jeszcze raz pozdrawiam całą społeczność \"80-ki\"!! Mimo, iż dziś z racji mojego zamieszkania i miejsca pracy najbardziej związany jestem z Teresinem i tamtejszym Zespołem Szkół to jednak zawsze będę głosił jak najlepsze słowo na temat \"80-ki\". Przyznam, że gdy jadę na zawody sportowe wraz z moimi poodpiecznymi z Teresina i przyjdzie nam mierzyć się z reprezentacją \"80-ki\" no to wówczas - uwierzcie - ale naprawdę mam mieszne uczucia... Dzięki ci Szkoło, dzięki Nauczyciele!


Grzegorz Murawski
orkan35@wp.pl
Tadeusz Kobek
1986
Technikum Zawodowe
obecnie Dyrektor MKS \"Orkan\" w Sochaczewie.Były zawodnik drużyny Rugby, 18 lat grania na boiskach rugbowych,m.in. \"Śląsk\" Ruda Śląska, \"Orkan\" i ostatnie 3 lata gry to hiszpańska zawodowa drużyna ARFC \"Real Madrid\"
I pozdrowienia dla całego Ciała pedagogicznego a w szczególności dla Pani Agnieszki Więcek.


Joanna Morasz
fidek79@wp.pl
Malgorzata Tomaszewska
2004
Liceum Ogólnokształcące
Chciało by się czasem wrócic tak na chwilkę..........fajnie powspominac..... Studiów mimo zaskoczeniu wielu jeszcze nie rozpoczęłam, ale nigdy nie jest za póżno.Mimo wszystko cieszę się z tego jak wszystko się potoczyło.Mieszkam i pracuję w Angli w związkach zawodowych i naprawdę uwielbiam swoją pracę.Kończe college a za rok chcę zacząc tu studia.Pozdrawiam cała 4a wszystkich nauczycieli a w szczególności wspaniała P.M.Tomaszewską i P.M.Więcka p.s.Profesorze dzięki za to katowanie na angielskim oplacilo się Joanna zajmuje się organizowaniem, doradztwem i rzecznictwem interesów pracowników z Polski. (przypis - webmaster)


Teresa Zarzyńska Michałowska

Laśkiewicz
1976
Technikum Zawodowe
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Pedagogiczna, polityk społeczny, specjalizacja - organizacja pomocy społecznej.Kieruję Dziennym Domem Pomocy Społecznej w Sochaczewie.Wykształcenie techniczne często wykorzystuję w życiu prywatnym i zawodowym,jestem dumna, że nie jestem technicznym analfabetą.Studia humanistyczne , to moja dorosła decyzja, zgodna z predyspozycjami. Pozdrawiam Kochaną Wychowawczynię, Koleżanki i Kolegów z Technikum rocznik 1971-1976.


Grzegorz Mitrowski
gmitows@us.edu.pl
Prof. S. Ptakowski
1975
Technikum Zawodowe
Studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej (1976-1980). 1983 Doktorat nt: Status wątpienia w filozofii R. Descartes'a. 1980-1989 asystent i adiunkt na UMCS-ie. 1989-1990 adiunkt na Plolitechnice Śląskiej w Gliwicach. Od 1990 adiunkt na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Prezes Związku Literatów oddział w Lublinie, wiceprezes Towarzystwa Wiedzy Powszechnej.
Techinkum było dla mnie nie tylko szkołą kształcącą mnie w zawodzie, którego nigdy nie wykonywałem, ale przede wszystką szkołą wychowania, szokoła życia, która ukształtowała mój charakter. Szkoła wpoiła mi przekonanie, że człowiek ma historię dopiero po swojej śmierci, póki żyje jest tym, kim będzie. Dotyczy to również samej szkoły, której przyszłością są nie tyle uczniowie, ile wybitni nauczyciele. Takim był dla mnie mój wychowawca. Pozdrawiam wszystkich moich kolegów, a nade wszystko nauczycieli, dzieki którym jest tu, gdzie jestem.G. M.


Krzysztof Bargieł

Narcyz Wójt
1983
Szkoła zawodowa
wyzsza szkoła pedagogiki specjalnej w Warszawie, podyplomowe wychowanie fizyczne i edukacja dle bezpieczenstwa w Płocku
kiedyś pedagog szkolny, obecnie nauczyciel PO w ZSCKP


Julian Tasiecki
jultasiecki@poczta.onet.pl
Tadeusz Majchrzak i Roma Kania
1977
Technikum Zawodowe
Pierwsze 15 lat w zawodzie aż do funkcji gł.mechanika. Ostatnie 15 stanowisko kierownicze ale wiedza mechanika bardzo pomocna. Sukcesy jak w życiu, setki małych ale ważnych i kilka dużych tych decydujących o moim życiu (obecnie Wiceprzewodniczący Rady Miasta Sochaczewa). Od szkolnej ławki związany jestem z Harcerstwem, a w Technikum otrzymałem \"szlify\" instruktorskie, od tamtej pory rozpoczęła się znajomość a następnie przyjaźń (do dnia dzisiejszego) z moim nauczycielem z TM i druhem Krzysiem Wasilewskim. Pozdrawiam Wszystkie roczniki szkoły, całą Radę Pedagogiczna obecną i tą na emeryturze - tą moją. Szukam kontaktu z moją klasą III atz matura 1977.


Jakub Seklecki
seklecki@tlen.pl
Helena Bajurska
2001
Liceum Ogólnokształcące
MGR Wychowania Fizycznego na AWFiS Gdańsk
Nauczyciel w "Osiemdziesiątce"
Sukcesy :Żona znaleziona w tej szkole.
Najlepsza szkoła pod słońcem.


Marcin Podsędek
m.podsedek@wp.pl
Chaber
2001
Liceum Ogólnokształcące
mgr Politologii Collegium Civitas w Warszawie
Obecnie (10.X.2007) p.o. Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki w Starostwie Powiatowym w Sochaczewie (przypis - Webmaster)


Artur Kisiołek
artur_kisiolek@o2.pl
Ewa Dymek
1997
Liceum Ogólnokształcące
nauczyciel historii w ZSCKP Sochaczew


Magdalena Rednowska

Anna Majcher
1998
Liceum Ogólnokształcące,
Kolegium Jezykow Obcych w Lodzi, uzupełniajace studia magisterskie w Warszawie nauczyciel jezyka niemieckiego w ZSCKP

Projekt i implementacja strony: A. Adamczyk
Administrator Web & DBMS: A. Urbaniak, K. Gensler,
P. Chlebowski, R. Kamiński, M. Janiak, R. Kozłowski

Pod kierunkiem nauczycieli: K. Kocimska
Zespół Szkół CKP @2019